Satış Sonrası Bakım - Denizli Dekaden Güvenlik, Denizli Kamera Sistemleri, denizli alarm sistemleri, denizli güvenlik kamerası, denizli güvenlik sistemleri
405
page-template-default,page,page-id-405,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Satış Sonrası Bakım

PERİYODİK BAKIM ve SERVİS (SATIŞ SONRASI BAKIM)

Kamera ve / veya diğer hizmetlerimizin devreye alınması sonrasında da kesintisiz olarak çalışması bizim temel felsefesidir.

Hizmet kalitesine, en az ürün ve projelerine olduğu kadar önem gösteren Dekaden Güvenlik, sistemin teslimi sonrasında da, profesyonel servis hizmetlerine, “Hizmet Devamlılığı ve Servis Sözleşmesi” ile devam etmektedir.

Konusunda uzman ve eğitimli mühendis, teknisyen ve yazılımcılardan oluşturulmuş satış sonrası servis departmanımız, müşterilerimize 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti vermek üzere yapılandırılmıştır.

Kaliteli servisin bir gereği olarak, gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurmak ve felsefemiz gereği,  teknik ekibimiz, periyodik olarak satışı ve uygulaması yapılan tüm sistemlere ait yurtiçi bir çok eğitimlere katılmaktadır.

Uygulanan periyodik bakımlar sayesinde sistemin hata/arıza oranı minimize edilerek maksimum verim hedeflenmekte, periyodik bakım raporları müşteri ile paylaşılarak müşteriler bilgilendirilmektedir. Periyodik bakımın amacı, sistemde hatalar oluşmadan tespit etmek ve servis maliyetini/kesinti süresini minimize etmektir.