Danışmanlık Hizmeti - Denizli Dekaden Güvenlik, Denizli Kamera Sistemleri, denizli alarm sistemleri, denizli güvenlik kamerası, denizli güvenlik sistemleri
307
page-template-default,page,page-id-307,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Danışmanlık Hizmeti

SİSTEM DANIŞMANLIĞI ve TASARIMI

Devreye alma ve test etme süresinde amacımız sadece projede kurulan sistemi test etmek değil aynı zamanda bilgi birikimimizi kullanarak, müşterimizle ve proje ekibiyle sahada uygulamayı paylaşıp sistemi daha güvenli ve kullanışlı hale getirmektir. Ayrıca yaptığımız işinde ne kadar doğru olduğunu sözlerimizle değil, görerek anlama şansına sahip olunmaktadır. Özellikle teknik bilgiden ziyade yönetimde olan kişilerinde ne kadar doğru iş yaptığını görmüş oluyorlar.

Teknik ve idari şartnameler doğrultusunda, sistemlere ait gerekli test ve ölçümler yapılmaktadır. İlgili mevzuat ve yönetmeliklere göre kabul işlemleri yerine getirilerek devreye alınmaktadır. Sistemler, son kullanıcılara yani müşteriye resmi olarak teslim edilmektedir.

Eğitim hizmeti, kurduğumuz sistemlerin gerçek anlamda yarar sağlaması ve sağlıklı çalışabilmesi için en vazgeçilmez unsurlardan birisidir. Kullanıcılara ihtiyaç duyulan teknik eğitimler hem teorik hem de uygulamalı olarak mutlaka belli bir plan dâhilinde verilmektedir.

Arıza tespit, bakım ve onarım çalışmaları ve benzeri her türlü teknik destek, imalat ve kurulum hatalarından kaynaklı ise garanti süresince ücretsiz, bunun haricinde bedeli karşılığında verilmektedir.